Ana içeriğe atla

Endüstri Mühendisliği Kaynakları


Kütüphanemiz Yeni Sayfamıza Taşınmıştır.
Sayfaya Gitmek İçin Resme veya Aşağıdaki Linke Tıklayınız.Endüstri Mühendisliği Kütüphane

Yorumlar

 1. Paylaşımlar çok faydalı, yetişen arkadaşlara tavsiye ederim, piyasada uygulama alanı bulan güncel paylaşımlardır. Faydalanınız, mezun olunca karşınıza adım adım çıkacaktır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim güzel yorumunuz ve desteğiniz için.

   Sil
 2. Hocam ben de 4. sınıftayım. Karabük üniversitesinde okuyorum, ben bu kadar şey öğrenemedim. Öğretmediler demiyorum, öğrenemedim. Bahane ettim, Ödev proje dedim, yarım yamalak öğrendim ama geldim bu güne kadar. Hocam diyorum çünkü ne diyeyim, derya deniz olmuşsunuz, iş hayatınızda başarılar dilerim. Maşaallah da diyeyim.

  YanıtlaSil
 3. Hiç bir yoruma cevap yazarken bu kadar zorlanmadım öncelikle bunu belirtmeliyim. Söylediğiniz tüm güzel şeyler ve temennileriniz için çok teşekkür ederim. Hocam diye hitabınız içinde estağfurullah kendimi öyle görmüyorum. Size de iş hayatınızda da, normal hayatınızda da başarılar dilerim. Tekrar çok teşekkür ederim. :)

  YanıtlaSil
 4. Metod etüdü notları yerine MRP notları geliyor düzeltir misiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Düzenlemesini yaptım. Uyarınız için teşekkür ederim :)

   Sil
 5. Murat Bey paylaşımınız için çok teşekkürler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim hocam işinize yaradıysa sevindim :)

   Sil
 6. sistem analizine niye erişemiyoruz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. düzelttim hocam yeni sayfamızdan tüm kaynaklara ulaşabilirsiniz.

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Matlab Programlama Soru Çözümü

26 Matlab Soru Çözümleri 26
25 Matlab Soru Çözümleri 25
24 Matlab Soru Çözümleri 24
23 Matlab Soru Çözümleri 23

Matlab Programlama 18 Matlab de Rand Fonksiyonu Kullanımı

Merhabalar herkese. Yeni ve belkide programlamada kullanım alanları ve yaptırabildiği uygulamalar dolayısıyla programlamanın önemli konularından olan rastgele sayı üretmeye yardımcı olan  rand fonksiyonundan bahsetmeye çalışacağım bu yazımda sizlere.
Bismillah diyelim ve başlayalım.
Her programlama dilinde olduğu gibi Matlabde de rastgele sayı üretmeye sağlayan bir fonksiyonumuz bir metodumuz mevcuttur.
Temel kullanımı rand(n,m) şeklindedir. Bu ifade şunu yapar n satırlı ve m sütunlu bir matrisi 0 ile 1 arasında rastgele gelen ondalık sayılar ile doldurur.

Matlab Programlama Konu Anlatımı

18 Matlab Programlama 18 Matlab de Rand Fonksiyonu KullanımıMerhabalar herkese. Yeni ve belkide programlamada kullanım alanları ve yaptırabildiği uygulamalar dolayısıyla programlamanın önemli konularından olan rastgele sayı üretmeye yardımcı olan rand fonksiyonundan bahsetmeye çalışacağım bu yazımda sizlere.Bismillah diyelim ve başlayalım.Her programlama dilinde olduğu gibi Matlabde de rastgele sayı üretmeye sağlayan bir fonksiyonumuz bir metodumuz mevcuttur.Devamını Gör-->
17 Matlab Programlama 17 Matlab de Kullanıma Hazır Fonksiyonlar Ve İşlevleriMerhabalar herkese. Matlab derslerimizin 13. sü ile yolumuza devam ediyoruz. Bu dersimizde sizlere Matlab'in pek çok hazır fonksiyonundan ve işlevlerinden bahsetmeye çalışacağım.O zaman Bismillah diyelim ve yolumuza koyulalım.1 SAYI YUVARLAMA FONKSİYONLARIMatlab de ondalık sayılar üzerinde işlem yapabilmek için bize kolaylık sağlayan 4 tane fonksiyon vardır. Bu fonksiyonlar fix, round, ceil ve floor'dur.Devamını Gör-->
16 Matla…