Ana içeriğe atla

C# Proje 10 MB Klasör Adı Değiştir v1.0Merhabalar kıymetli arkadaşlar. Uzunca bir zaman sonra yeni bir program tanıtımıyla sizlerleyim. Bu programın tanıtımı için daha kolay kullanabilmeniz için bir video çektim o yüzden uzun uzun burada yazarak anlatmayacağım. Kaynak kodları dahil her şeyi paylaştım aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.


Programı açabileceğiniz bir IDE programı yoksa. Klasörler içinde Bin\Debug yolunu takip edip oradaki .exe uzantılı dosyayı çalıştırıp kullanabilirsiniz. O exe den masaüstüne bir kısayolda oluşturabilirsiniz. Her defasında klasörü açmanıza gerek kalmadan oradan da çalıştırabilirsiniz.

Umarım faydalı olur yorumlarınızı belirtirseniz çok memnun olurum teşekkürler selametle.


Soru Ve Sorunlarınız İçin İletişim  Murat Bilginer


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Matlab Programlama Soru Çözümü

26 Matlab Soru Çözümleri 26
25 Matlab Soru Çözümleri 25
24 Matlab Soru Çözümleri 24
23 Matlab Soru Çözümleri 23

Matlab Programlama 18 Matlab de Rand Fonksiyonu Kullanımı

Merhabalar herkese. Yeni ve belkide programlamada kullanım alanları ve yaptırabildiği uygulamalar dolayısıyla programlamanın önemli konularından olan rastgele sayı üretmeye yardımcı olan  rand fonksiyonundan bahsetmeye çalışacağım bu yazımda sizlere.
Bismillah diyelim ve başlayalım.
Her programlama dilinde olduğu gibi Matlabde de rastgele sayı üretmeye sağlayan bir fonksiyonumuz bir metodumuz mevcuttur.
Temel kullanımı rand(n,m) şeklindedir. Bu ifade şunu yapar n satırlı ve m sütunlu bir matrisi 0 ile 1 arasında rastgele gelen ondalık sayılar ile doldurur.

Matlab Soru Çözümleri 27 Dizideki Tek Çift Değerleri Bul (Fonksiyon Yazarak)