Ana içeriğe atla

Bilgisayar Günlüğü Resimli Anlatım 4 Autocad 2007 Kurulumu

1. Setup.exe dosyasını çalıştıralım.
2. Bu adımla beraber 2 adım işaretlediğim sekmeye tıklayacağız... 
3.
4. OK diyoruz...
5. Next diyoruz...6. Sözleşmeyi kabul ediyoruz ilk olarak I accept seçeniğini işaretliyoruz ve ardından Next diyoruz...
7. Burada bizden elimizde bulunan serial ı girmemizi istiyor. Bu girişi yapıyoruz.Ve Next diyoruz.8.Gerekli boşlukları belirttiğim şekilde doldurun.First name, last name ve organization yazan boşlukları kendi bilgilerinize göre doldurun...Doldurduktan sonra çok farklı bir şey yapıp next diyoruz :P :D9. Şimdiki ekranda normal kurulumu seçip Next diyoruz...
10.Yine seçili işlemleri yapıyoruz...
11. Burada ise eğer program dosyasının kaydolacağı yeri değiştireceksek ilk olarak Browse a tıklayarak kaydedeceğimiz dizini seçiyoruz. Bu işlemi yaptıktan sonra Next diyoruz. 


Eğer bulunduğu konuma kurulmasını istiyorsak ekran ilk geldiğinde Next diyoruz...

12. Yine Next...13.
14.Kurulum aşaması...15. Ve Finish deyip kurulumu sonlandırıyoruz.
16. Bu adımla beraber crack işlemine başlıyoruz. Bu programımızı sınırsız olarak kullanmamıza yardımcı olacak. Bu işlemleri uygulamaz iseniz programın size belirttiği sürenin sonunda programı tam özellikleri ile kullanamayacaksınız.
Burada Autocad setup klasörümüz içinde bulunan Crack klasörümüz içine giriyoruz...
17.Bu iki dosyayı seçip kopyala diyoruz.
18. Şimdi programımızın kurulmuş olduğu dizine ulaşıp.Üstte adres çubuğunda işaretli adres.Siz hangi dizine kurduysanız oradan erişim sağlayın. Buradaki Autocad 2007 klasörünün içine giriyoruz...

19. Ve az önce kopyaladığımız dosyaları buraya yapıştırıyoruz...20. Karşımıza aşağıdaki bir uyarı gelecektir. Siz windows 7 yada farklı bir sistem kullanıyorsanız uyarı daha farklı bir görselle gelebilir. Burada yapmamız gereken kopyala ve değiştir seçeneğini tıklamak olacaktır...
21. Daha sonra sizden bu değişikliği yapabilmeniz için yönetici izni isteyen bir ekran gelecektir buna 2 kere devam diyoruz. Yada bunu tüm geçerli öğeler için yap seçeneğine bir tik koyabiliriz...22.Ve programımız full bir şekilde hazır programı çalıştırabiliriz...Güle güle kullanın hepinize yaratıcı çizimler diliyorum. Yorumlarınızı eksik etmezseniz çok sevinirim.


Murat Bilginer
Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Matlab Programlama Soru Çözümü

26 Matlab Soru Çözümleri 26
25 Matlab Soru Çözümleri 25
24 Matlab Soru Çözümleri 24
23 Matlab Soru Çözümleri 23

Matlab Programlama 18 Matlab de Rand Fonksiyonu Kullanımı

Merhabalar herkese. Yeni ve belkide programlamada kullanım alanları ve yaptırabildiği uygulamalar dolayısıyla programlamanın önemli konularından olan rastgele sayı üretmeye yardımcı olan  rand fonksiyonundan bahsetmeye çalışacağım bu yazımda sizlere.
Bismillah diyelim ve başlayalım.
Her programlama dilinde olduğu gibi Matlabde de rastgele sayı üretmeye sağlayan bir fonksiyonumuz bir metodumuz mevcuttur.
Temel kullanımı rand(n,m) şeklindedir. Bu ifade şunu yapar n satırlı ve m sütunlu bir matrisi 0 ile 1 arasında rastgele gelen ondalık sayılar ile doldurur.

Matlab Soru Çözümleri 27 Dizideki Tek Çift Değerleri Bul (Fonksiyon Yazarak)