Ana içeriğe atla

Bilgisayar Günlüğü Videolu Anlatım 2 Klasör Gizleme Yöntemleri

Bazen biz bilgisayarımız başında değilken aile bireyleri  yada dışarıdan biri bizim bilgisayarımızla uğraşıyor olabiliyor.Ve bizim 2. şahıslar tarafından görülmesini, hatayla falan silinmesini istemediğimiz çok özel dosyalarımız projelerimiz olabilir.Anlatacağım bu yöntemlerle bu tür klasörlerimizi garanti altına almış olacağız.NOT: Video yu 1080p izleyiniz.


Yorumlar

  1. müziklerin arada bölünüp tekrar başlaması programdan kaynaklnamaktadır.video yu render ederken oluşan bir sorun.biraz kötü olmuş ama 130 mb bir video olduğu için tekrar yapıp ne koymak saatler aldığı için uğraşamadım...bu şekilde idare edecez artık :D

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Matlab Programlama Soru Çözümü

26 Matlab Soru Çözümleri 26
25 Matlab Soru Çözümleri 25
24 Matlab Soru Çözümleri 24
23 Matlab Soru Çözümleri 23

Matlab Programlama 18 Matlab de Rand Fonksiyonu Kullanımı

Merhabalar herkese. Yeni ve belkide programlamada kullanım alanları ve yaptırabildiği uygulamalar dolayısıyla programlamanın önemli konularından olan rastgele sayı üretmeye yardımcı olan  rand fonksiyonundan bahsetmeye çalışacağım bu yazımda sizlere.
Bismillah diyelim ve başlayalım.
Her programlama dilinde olduğu gibi Matlabde de rastgele sayı üretmeye sağlayan bir fonksiyonumuz bir metodumuz mevcuttur.
Temel kullanımı rand(n,m) şeklindedir. Bu ifade şunu yapar n satırlı ve m sütunlu bir matrisi 0 ile 1 arasında rastgele gelen ondalık sayılar ile doldurur.

Matlab Soru Çözümleri 27 Dizideki Tek Çift Değerleri Bul (Fonksiyon Yazarak)